Klient zażyczył sobie przenośnik rolkowy z rynku wtórnego, przygotowany pod jego linię.
Rozpoczęliśmy poszukiwania i dotarliśmy do Żar. Tam znaleźliśmy zdemontowane z linii KRONOPOLu transportery, które nadawały się do gruntownego remontu. Nie pozostało nam nic innego,
jak zorganizowanie transportu do Tropiszewa. Po załatwieniu formalności przybyły do nas w stanie nie gorszym niż na załączonych zdjęciach.

Zaraz po wyładowaniu transportu, nasza załoga zabrała się za demontaż części i ocenę ich dalszej przydatności w projekcie. W między czasie dotarły ustalone z klientem materiały, farby, okleiny, zaślepki itp.

Po doprowadzeniu wałków, łańcuchów do stanu fabrycznego oraz poprowadzenia nowej instalacji oraz szafy sterowniczej z falownikiem mogliśmy przystąpić do składania transportera w całość. Wynik naszej operacji widać na zdjęciach w poniższej galerii.

Na koniec wideo z rozruchu urządzenia. Po nim pozostał załadunek na transport docelowy do klienta oraz wysterowanie falownika na miejscu i dostosowanie go do istniejącej linii.

Written by ScrapTech

Zajmujemy się ogólnie pojętą obsługą linii produkcyjnych, przeglądów, konserwacji oraz awaryjnych napraw, wynikających z bieżącej eksploatacji maszyn. Serwis, remonty, modernizacje, przenoszenie maszyn wewnątrz i między zakładami, dorabianie części – Sterowanie i automatyka – to nasz chleb powszedni. CErtyfikujemy używane maszyny wprowadzone do obrotu przed 01.05.2014r. !

Leave a Reply

Translate »
%d bloggers like this: